2011 yılında İzmir’de  faaliyete başlayan Ata Doğalgaz, ısıtma ve soğutma sektöründe İzmir’de öncü firma olmuştur. Firmamız 2004 yılından bu yana İzmir’de ticari faaliyetlerde bulunan Ata Grup şirketlerinin yanı sıra Aydın’da Özcan Doğalgaz  ile güçlü bir yapılanmaya sahip şirketler gurubudur.

Daikin Isıtma ana bayisi olan Ata Doğalgaz, ısıtma ve soğutmada dünyanın öncü markalarını da grup firması olan Enerji Market ile bireysel kullanıcılarının yanı sıra ticari kullanıcılarına da sunmaktadır. Bu alanda geniş bir ürün yelpazesine sahip Enerji Market, müşterilerine ve sektörel firmalara en hızlı ve en ekonomik çözümlerle nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.

Tecrübeli satış personelleri ile müşterilerine ısıtma ve soğutmada optimum çözümler sunan Ata Doğalgaz, alanında profesyonel ve uzman mühendisleri genç ve dinamik idari kadrosu ile mühendislik kavramını üst boyuta taşımış, kurumsallaşmada önemli adımlar atmıştır.

Günümüz teknolojileri ve alanındaki yenilikleri de yakından takip eden Ata Doğalgaz, ısı pompası, merkezi ve bireysel doğalgaz sistemleri ve kaskad uygulamalarında birçok iyi referansa sahip olup, önemli inşaat projelerinde yer almış ve bu projelerin alt yapılarını en verimli sistemlerle donatmıştır.